  • IFW16-060EN50RX300
IFW16-060EN50RX300
advertisement
Manufacturer No:
IFW16-060EN50RX300
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-IFW16-060EN50RX300
Package:
Datasheet:
Description:
RFID 50M X 300MM ROLL
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
IFW16-060EN50RX300
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Material
  • Shape
    Rectangular
  • Mfr
    TDK Corporation
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Series
    IFW
  • Type
    Shielding Sheet
  • Shelf Life
  • Adhesive
    Non-Conductive, Double Sided
  • Storage/Refrigeration Temperature
  • Shelf Life Start
  • Length
    0.197" (5.00mm)
  • Width
    11.811" (300.00mm)
  • Thickness - Overall
    0.004" (0.11mm)