  • IFL10M-200ND300X200
IFL10M-200ND300X200
advertisement
Manufacturer No:
IFL10M-200ND300X200
Manufacturer:
TDK Corporation
HK JDW NO:
769-IFL10M-200ND300X200
Purchasing and Inquiry
IFL10M-200ND300X200 Overview
IFL10M-200ND300X200 Features
Shielding Sheet
IFL series
IFL10M-200ND300X200 Applications
There are a lot of TDK Corporation IFL10M-200ND300X200 RFI & EMI Materials applications.
  • Utility Energy
  • Low Noise Amplifier
  • Switch
  • Power management
  • Smart Meters
  • Industrial Logger
  • Home and Security
  • Fitness
  • Digital Remote
  • Health and Fitness
Step5Bar-code shipping tag
IFL10M-200ND300X200
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    8 Weeks
  • Shape
    Rectangular
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C
  • Published
    2013
  • Series
    IFL
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Shielding Sheet
  • Adhesive
    Non-Conductive, Double Sided
  • Length
    11.811 300.00mm
  • Width
    7.874 200.00mm
  • Thickness - Overall
    0.008 0.20mm