  • H222M078EQ58040L750
H222M078EQ58040L750
advertisement
Manufacturer No:
H222M078EQ58040L750
Manufacturer:
NDF
HK JDW NO:
17938-H222M078EQ58040L750
Package:
Datasheet:
Description:
2.2nF ±20% -25℃~+125℃ Radial Leaded,P=7.5mm Suppression Capacitors ROHS