  • CL11-3A473J-1000V
CL11-3A473J-1000V
advertisement
Manufacturer No:
CL11-3A473J-1000V
Manufacturer:
NDF
HK JDW NO:
17938-CL11-3A473J-1000V
Description:
±5% 1kV 47nF -40℃~+85℃ Polyester Radial Leaded,P=7mm Film Capacitors ROHS