  • H102M060EG55250L100
H102M060EG55250L100
advertisement
Manufacturer No:
H102M060EG55250L100
Manufacturer:
NDF
HK JDW NO:
17938-H102M060EG55250L100
Package:
Datasheet:
Description:
1nF ±20% -25℃~+125℃ Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS