  • H222M087EG58250L100
H222M087EG58250L100
advertisement
Manufacturer No:
H222M087EG58250L100
Manufacturer:
NDF
HK JDW NO:
17938-H222M087EG58250L100
Package:
Datasheet:
Description:
2.2nF ±20% -25℃~+125℃ Radial Leaded,P=10mm Suppression Capacitors ROHS