  • GRM319R71H332MA01J
GRM319R71H332MA01J
advertisement
Manufacturer No:
GRM319R71H332MA01J
Manufacturer:
Murata Manufacturing
HK JDW NO:
17537-GRM319R71H332MA01J
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 3300pF, 50V, u00b120%, X7R, 1206 (3216 mm), 0.033T, -55u00ba ~ +125u00baC, 13 Reel/Paper Tape