  • M123A11BXB104KZ
M123A11BXB104KZ
advertisement
Manufacturer No:
M123A11BXB104KZ
Manufacturer:
AVX Corporation
HK JDW NO:
66-M123A11BXB104KZ
Package:
1210
Datasheet:
Description:
100nF Ceramic Capacitor 10% 1210
Step5Bar-code shipping tag
M123A11BXB104KZ
  • Mount
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210
  • Tolerance
    10%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Capacitance
    100nF
  • Depth
    2.54mm
  • Dielectric
    X7R
  • Length
    3.05mm