  • G00330R00FS7380
G00330R00FS7380
advertisement
Manufacturer No:
G00330R00FS7380
HK JDW NO:
866-G00330R00FS7380
Datasheet:
G00330R00FS7380
Step5Bar-code shipping tag
G00330R00FS7380
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    30Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W
  • Diameter
    2.39mm
  • Length
    11.1mm