  • FMP300JT-52-51R
FMP300JT-52-51R
advertisement
Manufacturer No:
FMP300JT-52-51R
HK JDW NO:
898-FMP300JT-52-51R
Datasheet:
FMP300JT-52-51R
Step5Bar-code shipping tag
FMP300JT-52-51R
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Size / Dimension
    0.197Diax0.610L 5.00mmx15.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    51Ohm
  • Power (Watts)
    3W