  • CWR26MK106KBHC\HR
CWR26MK106KBHC\HR
advertisement
Manufacturer No:
CWR26MK106KBHC\HR
HK JDW NO:
874-CWR26MK106KBHC\HR
Datasheet:
CWR26MK106KBHC\HR
Description:
10μF ±10% 500mOhm Tape & Reel (TR) 2915 (7338 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CWR26MK106KBHC\HR
  • Factory Lead Time
    21 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.285Lx0.150W 7.24mmx3.81mm
  • Tolerance
    ±10%
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    10μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    500mOhm
  • Failure Rate
    B (0.1%)
  • Height Seated (Max)
    0.125 3.17mm