  • CWR26KC106MBGZ\HR
CWR26KC106MBGZ\HR
advertisement
Manufacturer No:
CWR26KC106MBGZ\HR
HK JDW NO:
874-CWR26KC106MBGZ\HR
Package:
2711 (6728 Metric)
Datasheet:
CWR26KC106MBGZ\HR
Description:
10μF ±20% 350mOhm Tape & Reel (TR) 2711 (6728 Metric)
Step5Bar-code shipping tag
CWR26KC106MBGZ\HR
  • Factory Lead Time
    15 Weeks
  • Package / Case
    2711 (6728 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.265Lx0.110W 6.73mmx2.79mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Voltage - Rated
    25V
  • Capacitance
    10μF
  • ESR (Equivalent Series Resistance)
    350mOhm
  • Failure Rate
    B (0.1%)
  • Manufacturer Size Code
    G
  • Height Seated (Max)
    0.125 3.17mm