  • CW02M13R00JE12
CW02M13R00JE12
advertisement
Manufacturer No:
CW02M13R00JE12
HK JDW NO:
866-CW02M13R00JE12
Description:
Through Hole 13Ohm, Wirewound,
Step5Bar-code shipping tag
CW02M13R00JE12
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    13Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    3W
  • Diameter
    4.7mm
  • Length
    14.27mm