  • CW005310R0JE123
CW005310R0JE123
advertisement
Manufacturer No:
CW005310R0JE123
HK JDW NO:
866-CW005310R0JE123
Step5Bar-code shipping tag
CW005310R0JE123
    Ceramic
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    30 ppm/°C
  • Resistance
    310Ohm
  • Max Operating Temperature
    250°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    5W
  • Diameter
    7.92mm
  • Length
    25.4mm