  • RNR65E1333FPBSL
RNR65E1333FPBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR65E1333FPBSL
HK JDW NO:
866-RNR65E1333FPBSL
Description:
1.33kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR65E1333FPBSL
  • Resistance
    1.33kOhm
  • Power Rating
    500mW
  • Lead Length
    38.1mm