  • RNR60E8872BSBSL
RNR60E8872BSBSL
advertisement
Manufacturer No:
RNR60E8872BSBSL
HK JDW NO:
866-RNR60E8872BSBSL
Package:
Datasheet:
RNR60E8872BSBSL
Description:
8.87kOhm,
Step5Bar-code shipping tag
RNR60E8872BSBSL
  • Resistance
    8.87kOhm
  • Power Rating
    250mW
  • Lead Length
    38.1mm