  • CPF-A-0603B470RE
CPF-A-0603B470RE
advertisement
Manufacturer No:
CPF-A-0603B470RE
HK JDW NO:
792-CPF-A-0603B470RE
Package:
0603 (1608 Metric)
Quantity:
In Stock : 4836
Step5Bar-code shipping tag
CPF-A-0603B470RE
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • Operating Temperature
    -55°C~155°C
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.061Lx0.031W 1.55mmx0.80mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±25ppm/°C
  • Resistance
    470Ohm
  • Power (Watts)
    0.063W 1/16W
  • Height Seated (Max)
    0.022 0.55mm