  • WSC45272R320FEA
WSC45272R320FEA
advertisement
Manufacturer No:
WSC45272R320FEA
HK JDW NO:
866-WSC45272R320FEA
Description:
Wirewound, 2.32Ohm, 1%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC45272R320FEA
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Tolerance
    1%
  • Temperature Coefficient
    50 ppm/°C
  • Resistance
    2.32Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W