  • WSC000233R00HBA
WSC000233R00HBA
advertisement
Manufacturer No:
WSC000233R00HBA
HK JDW NO:
866-WSC000233R00HBA
Description:
Wirewound, 33Ohm, 3%,
Step5Bar-code shipping tag
WSC000233R00HBA
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Package / Case
    4527
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    3%
  • Temperature Coefficient
    20 ppm/°C
  • Resistance
    33Ohm
  • Max Operating Temperature
    275°C
  • Min Operating Temperature
    -65°C
  • Power Rating
    2W