  • CLF7045T-470M-CA
CLF7045T-470M-CA
advertisement
Manufacturer No:
CLF7045T-470M-CA
HK JDW NO:
769-CLF7045T-470M-CA
Datasheet:
CLF7045T-470M-CA
Description:
Quantity:
In Stock : 10422
Step5Bar-code shipping tag
CLF7045T-470M-CA
    Select All
  • Lifecycle Status
    OBSOLETE (Last Updated: 2 months ago)
  • Factory Lead Time
    25 Weeks
    Nonstandard
  • Weight
    799.995193mg
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    CLF-CA
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.283Lx0.272W 7.20mmx6.90mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Obsolete
    Wirewound
  • Max Operating Temperature
    105°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    1.2A
  • Current Rating
    1.2A
  • Inductance
    47μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    180mOhm Max
  • Max DC Current
    1.3A
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1.3A
  • Height
    4.5mm
  • Height Seated (Max)
    0.189 4.80mm
  • Length
    7.1882mm
  • Width
    6.9mm