  • LPS5015-183MLB
LPS5015-183MLB
advertisement
Manufacturer No:
LPS5015-183MLB
HK JDW NO:
3194-LPS5015-183MLB
Datasheet:
LPS5015-183MLB
Step5Bar-code shipping tag
LPS5015-183MLB
  • Package / Case
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Packaging
    Cut Tape
  • Tolerance
    20%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR
  • Inductance
    18 μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • Max DC Current
    830mA
  • Frequency - Self Resonant
    35MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    550mOhm
  • Inductance Tolerance
    20%
  • Inductance-Nom (L)
    18 µH
  • Height
    1.5mm
  • Length
    5mm
  • Width
    5mm