  • BR247-38A-6V-002L
BR247-38A-6V-002L
advertisement
Manufacturer No:
BR247-38A-6V-002L
HK JDW NO:
523-BR247-38A-6V-002L
Step5Bar-code shipping tag
BR247-38A-6V-002L
  • Termination
    Plug
  • Resistance
    38Ohm
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -70°C
  • Max Voltage Rating (AC)
    208V
  • Max Current Rating
    10A
  • Max Voltage Rating (DC)
    28V
  • Coil Resistance
    38Ohm
  • Coil Current
    157.89mA
  • Coil Voltage (DC)
    6V