  • BP100-0.011-00-85
BP100-0.011-00-85
advertisement
Manufacturer No:
BP100-0.011-00-85
Manufacturer:
Bergquist
HK JDW NO:
108-BP100-0.011-00-85
Package:
Datasheet:
Description:
Thermal Interface Products Fiberglass Reinforced Adhesive Tape, 0.011" Thickness, Bond-Ply TBP 850/100
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
BP100-0.011-00-85
Hot Sales in Thermal
A17712-10
A17712-10
SPA2000-0.020-00-88
SPA2000-0.020-00-88
TG4040-150-150-2.0-0
TG4040-150-150-2.0-0
CD-02-05-220-3
CD-02-05-220-3
HF300P-0.001-00-84
HF300P-0.001-00-84
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM
5549S 210 MM X 155MM X 1.5MM