  • L37-5-640-320-3.0-0
L37-5-640-320-3.0-0
advertisement
Manufacturer No:
L37-5-640-320-3.0-0
HK JDW NO:
788-L37-5-640-320-3.0-0
Step5Bar-code shipping tag
L37-5-640-320-3.0-0
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    5 Weeks
  • Material
    Silicone Elastomer
  • Shape
    Rectangular
  • Outline
    640.00mm x 320.00mm
  • Thermal Conductivity
    1.6W/m-K
  • Thickness
    0.118 3.00mm