  • B82141A1473J000
B82141A1473J000
advertisement
Manufacturer No:
B82141A1473J000
Manufacturer:
TDK Electronics Inc.
HK JDW NO:
258-B82141A1473J000
Package:
Axial
Datasheet:
B82141A1473J000
Description:
Quantity:
In Stock : 7794
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
B82141A1473J000
    Select All
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Mounting Type
    Through Hole
  • Package / Case
    Axial
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    SBC
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.118Diax0.268L 3.00mmx6.80mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Type
    Wirewound
  • Current Rating (Amps)
    200mA
  • Inductance
    47μH
  • DC Resistance (DCR)
    2.4Ohm Max
  • Frequency - Self Resonant
    7.7MHz
  • Q @ Freq
    55 @ 2.52MHz
  • Inductance Frequency - Test
    2.52MHz