  • DO1605T-332MLB
DO1605T-332MLB
advertisement
Manufacturer No:
DO1605T-332MLB
HK JDW NO:
3194-DO1605T-332MLB
Quantity:
In Stock : 8448
Step5Bar-code shipping tag
DO1605T-332MLB
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 days ago)
  • Tolerance
    20%
  • Packing Method
    TR
  • Operating Temperature (Max)
    125°C
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Test Frequency
    0.1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    0.12Ohm
  • Case/Size Code
    2217
  • Rated Current-Max
    1.4A
  • Inductance-Nom (L)
    3.3 µH
  • Self Resonant Frequency
    110MHz