  • B78108E1333J000
B78108E1333J000
advertisement
Manufacturer No:
B78108E1333J000
HK JDW NO:
258-B78108E1333J000
Datasheet:
B78108E1333J000
Description:
Quantity:
In Stock : 4483
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
B78108E1333J000
    Select All
  • Factory Lead Time
    26 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Series
    BC+
  • Size / Dimension
    0.157Diax0.374L 4.00mmx9.50mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Current Rating (Amps)
    1.05A
  • Shielding
    Unshielded
  • Reach Compliance Code
    not_compliant
  • Inductance
    33μH
  • DC Resistance (DCR)
    550mOhm Max
  • Frequency - Self Resonant
    9MHz
  • Q @ Freq
    50 @ 796kHz
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    1A