  • B22J684JS160220195115EOY
B22J684JS160220195115EOY
advertisement
Manufacturer No:
B22J684JS160220195115EOY
HK JDW NO:
15946-B22J684JS160220195115EOY
Description:
680nF -40℃~+105℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=20mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS