  • B22J184JQ140170125070EOZ
B22J184JQ140170125070EOZ
advertisement
Manufacturer No:
B22J184JQ140170125070EOZ
HK JDW NO:
15946-B22J184JQ140170125070EOZ
Description:
180nF -40℃~+105℃ ±5% 630V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS