  • B22G684KQ1B0170130065EOJ
B22G684KQ1B0170130065EOJ
advertisement
Manufacturer No:
B22G684KQ1B0170130065EOJ
HK JDW NO:
15946-B22G684KQ1B0170130065EOJ
Description:
680nF -40℃~+105℃ ±10% 400V Radial Leaded,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS