  • B22E104KN140120075045EOZ
B22E104KN140120075045EOZ
advertisement
Manufacturer No:
B22E104KN140120075045EOZ
HK JDW NO:
15946-B22E104KN140120075045EOZ
Description:
100nF -40℃~+105℃ ±10% 250V Radial Leaded,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS