  • B22A225JV1B0290155085EOY
B22A225JV1B0290155085EOY
advertisement
Manufacturer No:
B22A225JV1B0290155085EOY
Manufacturer:
STE(Songtian Elec)
HK JDW NO:
15946-B22A225JV1B0290155085EOY
Package:
Datasheet:
Description:
2.2uF -40℃~+105℃ ±5% 100V Radial Leaded,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS