  • ASPI-0628-3R9M-T1
ASPI-0628-3R9M-T1
advertisement
Manufacturer No:
ASPI-0628-3R9M-T1
HK JDW NO:
5-ASPI-0628-3R9M-T1
Package:
Nonstandard
Datasheet:
ASPI-0628-3R9M-T1
Description:
FIXED IND 3.9UH 3A 31 MOHM SMD
Step5Bar-code shipping tag
ASPI-0628-3R9M-T1
    Nonstandard
  • Material - Core
    Ferrite
  • Operating Temperature
    -25°C~120°C
  • Published
    2009
  • Series
    ASPI-0628
  • Size / Dimension
    0.236Lx0.236W 6.00mmx6.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • JESD-609 Code
    e3
    1 (Unlimited)
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • Terminal Finish
    Tin (Sn) - with Nickel (Ni) barrier
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    3A
  • Inductance
    3.9μH
  • Test Frequency
    100kHz
  • DC Resistance (DCR)
    31mOhm
  • Inductance Frequency - Test
    100kHz
  • Current - Saturation
    2.7A
  • Height Seated (Max)
    0.110 2.80mm