  • AP7354D-15W5-7
AP7354D-15W5-7
advertisement
Manufacturer No:
AP7354D-15W5-7
HK JDW NO:
233-AP7354D-15W5-7
Package:
SC-74A, SOT-753
Datasheet:
AP7354D-15W5-7
Description:
Enable Fixed PMIC SC-74A, SOT-753
Quantity:
In Stock : 3224
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Step5Bar-code shipping tag
AP7354D-15W5-7
  • Factory Lead Time
    18 Weeks
  • Package / Case
    SC-74A, SOT-753
  • Operating Temperature
    -40°C~85°C TA
  • JESD-609 Code
    e3
  • Terminal Finish
    Matte Tin (Sn)
  • Voltage - Input (Max)
    5.5V
  • Current - Output
    150mA
  • Voltage - Output (Min/Fixed)
    1.5V
  • Voltage Dropout (Max)
    0.75V @ 150mA