  • ABW1250R
ABW1250R
advertisement
Manufacturer No:
ABW1250R
HK JDW NO:
4990-ABW1250R
Step5Bar-code shipping tag
ABW1250R
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to ABW1250R .
  • Tolerance
    10%
  • Temperature Coefficient
    150 ppm/°C
  • Resistance
    250Ohm
  • Max Operating Temperature
    90°C
  • Min Operating Temperature
    40°C
  • Voltage - Rated
    300V
  • Power Rating
    1W
  • Voltage - Rated DC
    300V