  • 199D104X9035A5B1E3
199D104X9035A5B1E3
advertisement
Manufacturer No:
199D104X9035A5B1E3
HK JDW NO:
874-199D104X9035A5B1E3
Description:
0.1μF ±10% 125°C-Max -55°C-Min Tape & Reel (TR) Radial
Step5Bar-code shipping tag
199D104X9035A5B1E3
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2016
  • Size / Dimension
    0.173Dia 4.40mm
  • Tolerance
    ±10%
    Conformal Coated
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    0.1μF
  • Lead Pitch
    3.18mm
  • Lead Spacing
    0.125 3.18mm
  • Lifetime @ Temp
    1000 Hrs @ 85°C