  • 150D126X5035R2TE3
150D126X5035R2TE3
advertisement
Manufacturer No:
150D126X5035R2TE3
HK JDW NO:
874-150D126X5035R2TE3
Datasheet:
150D126X5035R2TE3
Description:
12μF ±5% 125°C-Max -55°C-Min Tape & Reel (TR) Axial
Step5Bar-code shipping tag
150D126X5035R2TE3
  • Factory Lead Time
    14 Weeks
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Size / Dimension
    0.289Diax0.686L 7.34mmx17.42mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    35V
  • Capacitance
    12μF
  • Lifetime @ Temp
    1000 Hrs @ 125°C
  • Manufacturer Size Code
    R
  • Diameter
    7.34mm
  • Length
    17.42mm