  • Z684K310VD4L15
Z684K310VD4L15
advertisement
Manufacturer No:
Z684K310VD4L15
Manufacturer:
JIERONG
HK JDW NO:
17942-Z684K310VD4L15
Package:
Datasheet:
Description:
680nF ±10% X2 310VAC Radial Leaded Suppression Capacitors ROHS