  • Y2X1822K0300AB1151
Y2X1822K0300AB1151
advertisement
Manufacturer No:
Y2X1822K0300AB1151
HK JDW NO:
16481-Y2X1822K0300AB1151
Package:
Description:
Cap Film Suppression Y2/X1 0.0082uF 300VAC PP 10% (18 X 5 X 11mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
Y2X1822K0300AB1151
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    300VAC