  • Y2X1822K0300AB1101
Y2X1822K0300AB1101
advertisement
Manufacturer No:
Y2X1822K0300AB1101
HK JDW NO:
16481-Y2X1822K0300AB1101
Package:
Description:
Cap Film Suppression Y2/X1 0.0082uF 300VAC PP 10% (13 X 7 X 13mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
Y2X1822K0300AB1101
  • Tolerance
    10%
  • Part Status
    Active
  • Voltage
    300VAC