  • Y2X1473K0300AB1221
Y2X1473K0300AB1221
advertisement
Manufacturer No:
Y2X1473K0300AB1221
HK JDW NO:
16481-Y2X1473K0300AB1221
Package:
Description:
Cap Film Suppression Y2/X1 0.047uF 300VAC PP 10% (26 X 6 X 16mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
Step5Bar-code shipping tag
Y2X1473K0300AB1221
  • Tolerance
    10%
  • Voltage
    300VAC