  • Y00626K34000T0L
Y00626K34000T0L
advertisement
Manufacturer No:
Y00626K34000T0L
Manufacturer:
Vishay Precision Group
HK JDW NO:
4833-Y00626K34000T0L
Package:
Molded
Datasheet:
Description:
Through Hole 6.34kOhm, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y00626K34000T0L
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Contact Plating
    Lead, Tin
  • Mount
    Through Hole
  • Package / Case
    Molded
  • Tolerance
    0.01%
  • Temperature Coefficient
    1 ppm/°C
  • Resistance
    6.34kOhm
  • Max Operating Temperature
    175°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Height
    8.28mm
  • Length
    7.62mm