  • ERL623K3000JKEK500
ERL623K3000JKEK500
advertisement
Manufacturer No:
ERL623K3000JKEK500
HK JDW NO:
873-ERL623K3000JKEK500
Package:
Axial
Datasheet:
Description:
3.3kOhm, 2W, Metal Film,
Step5Bar-code shipping tag
ERL623K3000JKEK500
  • Factory Lead Time
    19 Weeks
  • Operating Temperature
    -65°C~175°C
  • Size / Dimension
    0.230Diax0.562L 5.84mmx14.27mm
  • Tolerance
    ±5%
  • Feature
    Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    ±100ppm/°C
  • Resistance
    3.3kOhm
  • Power (Watts)
    2W