  • Y001414K1000Q9L
Y001414K1000Q9L
advertisement
Manufacturer No:
Y001414K1000Q9L
HK JDW NO:
890-Y001414K1000Q9L
Step5Bar-code shipping tag
Y001414K1000Q9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2010
  • Size / Dimension
    0.120Diax0.270L 3.05mmx6.86mm
  • Tolerance
    ±0.02%
  • Temperature Coefficient
    ±8ppm/°C
  • Resistance
    14.1kOhms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.2W 1/5W
  • Max Power Dissipation
    100mW
  • Length
    6.858mm