  • XO57CRECNA16M478
XO57CRECNA16M478
advertisement
Manufacturer No:
XO57CRECNA16M478
HK JDW NO:
866-XO57CRECNA16M478
Datasheet:
XO57CRECNA16M478
Description:
XO57CRECNA16M478 datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Step5Bar-code shipping tag
XO57CRECNA16M478
  • Supply Voltage
    5V
  • Frequency
    16.478MHz
  • Frequency Stability
    100 ppm
  • Operating Temperature (Max)
    85°C
  • Physical Dimension
    7.0mm x 5.0mm x 1.9mm
  • Operating Temperature (Min)
    -40°C
  • Operating Frequency
    16.478MHz
  • Operating Supply Voltage
    5V
  • Symmetry-Max
    40/60%
  • Load Capacitance
    50pF