  • XO27DTELNA33M
XO27DTELNA33M
advertisement
Manufacturer No:
XO27DTELNA33M
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-XO27DTELNA33M
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
XO27DTELNA33M
Description:
XO27DTELNA33M datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XO27DTELNA33M
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Frequency
    33MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    2.5V
  • Load Capacitance
    30pF