  • XO37DREHNA9M6
XO37DREHNA9M6
advertisement
Manufacturer No:
XO37DREHNA9M6
Manufacturer:
Vishay
HK JDW NO:
866-XO37DREHNA9M6
Package:
SMD/SMT
Datasheet:
XO37DREHNA9M6
Description:
XO37DREHNA9M6 datasheet pdf and Oscillators product details from Vishay stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
XO37DREHNA9M6
  • Package / Case
    SMD/SMT
  • Packaging
    Tape & Reel
  • Frequency
    9.6MHz
  • Frequency Stability
    50 ppm
  • Operating Supply Voltage
    3.3V
  • Load Capacitance
    15pF