  • WBA0805D261PT-HF
WBA0805D261PT-HF
advertisement
Manufacturer No:
WBA0805D261PT-HF
Manufacturer:
DDY
HK JDW NO:
468-WBA0805D261PT-HF
Package:
Datasheet:
Description:
260Ω@100MHz -40℃~+125℃ 0.4Ω 50V 2 300mA 0805 Common Mode Filters ROHS