  • VLS3012T-220MR49
VLS3012T-220MR49
advertisement
Manufacturer No:
VLS3012T-220MR49
HK JDW NO:
769-VLS3012T-220MR49
Datasheet:
VLS3012T-220MR49
Step5Bar-code shipping tag
VLS3012T-220MR49
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Published
    2006
  • Size / Dimension
    0.118Lx0.118W 3.00mmx3.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Last Time Buy
    Wirewound
  • Resistance
    756mOhm
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    490mA
  • Case Code (Metric)
    3012
  • Inductance
    22μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    756mOhm Max
  • Max DC Current
    490mA
  • Height
    1.2mm
  • Height Seated (Max)
    0.047 1.20mm