  • VLF504010MT-150M-CA
VLF504010MT-150M-CA
advertisement
Manufacturer No:
VLF504010MT-150M-CA
HK JDW NO:
769-VLF504010MT-150M-CA
Package:
Nonstandard
Step5Bar-code shipping tag
VLF504010MT-150M-CA
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Package / Case
    Nonstandard
  • Operating Temperature
    -40°C~105°C
  • Series
    VLF-M-CA
  • Published
    2013
  • Size / Dimension
    0.197Lx0.157W 5.00mmx4.00mm
  • Tolerance
    ±20%
  • Part Status
    Last Time Buy
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • ECCN Code
    EAR99
  • Type
    Wirewound
  • HTS Code
  • Shielding
    Shielded
  • Current Rating
    980mA
  • Inductance
    15μH
  • Test Frequency
    1MHz
  • DC Resistance (DCR)
    400mOhm Max
  • Max DC Current
    740mA
  • Current - Saturation
    740mA
  • Height
    1mm
  • Height Seated (Max)
    0.039 1.00mm